Social Icons

.

czwartek, 4 lutego 2016

Raport: RAW 01/02/16

RAW zaczyna się od segment, w którym występuje Paul Heyman oraz Brock Lesnar. Paul wspomniał o Deanie Ambrosie, a ten nie był na to obojętny i zapowiedział, że na Fast Lane interesuje go tylko zwycięstwo, a następnie odebrania pasa Triple H'owi. Wspomniał także, że jest szalony, boi się Brocka oraz, że  go szanuje, lecz nie ma to większego znaczenia, ponieważ jest gotowy i wręcz poprosił, aby Brock zabrał go do Suplex City na przyszłej gali.

____________________________________________

W kolejnym epizodzie z Deanem widzimy go wraz z Romanem Reignsem na zapleczu przy pasie WWE. Po chwili przychodzi Steph, która wypowiada się w sposób ironiczny i wręcz prowokuje obu mówiąc ile potrafią zrobić, aby zdobyć ten pas. Podważyła również słowa Ambrose'a o chęci odwiedzin Suplex City z Brockiem.Starała się też w jakiś sposób skłócić zawodników. Zapowiedziała na koniec main event: Dean & Roman vs New Day.

 ____________________________________________

Walkę wygrali oczywiście Ambrose i Reigns, jednak po walce w ringu zawitał Lesnar, który wykonał F5 na Deanie. Czyżby początek feudu, gdyby żaden z obu nie wygrał walki na Fast Lane? Tego dowiemy się wkrótce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz