Social Icons

.

niedziela, 25 stycznia 2015

Przewidywania: Royal Rumble 2015

Już w nocy z niedzieli na poniedziałek rozpoczniemy na dobre Road to WrestleMania. Kto wygra Royal Rumble Match? Kto ma największe szansę, aby załatwić sobie miejsce w main evencie najważniejszej gali roku? Tego dowiemy się już za paręnaście godzin.

Według mnie szansę Ambrose'a na zwycięstwo się naprawdę nikłe, a Dean odegra na WM niezbyt znaczącą rolę. Wydaje mi się, że czas na porządny push dla Lunatyka nadejdzie dopiero w okolicach lata, a może i nawet w następnym roku. Wrestler powinien cały czas trzymać się main eventów tygodniówek z uwzględnieniem tego, że pasa raczej nie powącha. Pisałem także czemu ma on szansę na wygranie i tego również nadal się trzymam. Feud trzech byłych członków The Shield o pas WWE jest jak najbardziej możliwy, a może nawet wyczekiwany. Wracając do tematu. Mam 3 kandydatów do zgarnięcia shota na tytuł federacji. Są nimi:
  • Roman Reigns
  • Daniel Bryan
  • Rusev 
Wszyscy są pewni, że Reigns będzie winnerem, ale to zbyt proste i oczywiste rozwiązanie, a federacja lubi czasem zaskoczyć. Oby tylko pozytywnie! Główną rolę w starciu z pewnością odegrają zawodnicy power house. Stawiam, że najwięcej rywali wyeliminuje Rusev, Roman i Daniel Bryan, który ostatnio powrócił i jest ewidentnie na fali wznoszącej. W dodatku chce odzyskać to, czego musiał się zrzec, czyli tytuły. Kogo widzę w ostatniej czwórce/trójce? Deana, Reignsa, Rollinsa i Bryana. Może też Ruseva, ale śmiem sądzić, że to Lunatyk pomoże dla Romana zwyciężyć. Jak? Tego nie wiem, ale na pewno będzie gorąco. Mam też nadzieję, że Dean nie wejdzie w połowie meczu, lecz otrzyma numer od 25 do 30. Wówczas my, fani Ambrose'a będziemy mieli gwarantowane emocje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz