Social Icons

.

sobota, 17 stycznia 2015

Raport: SmackDown 15/01/15

 
Dean Ambrose po raz pierwszy na SmackDown pojawił się, gdy ruszył z Romanem Reignsem ze wsparciem dla Daniela Bryana. Wówczas Triple H zapowiedział six man tag team match, czyli Daniel Bryan, Roman Reigns & Dean Ambrose vs. Kane, Seth Rollins & Big Show. Po dłuższym czasie pojawia się Dean na backstage'u i mówi na temat Royal Rumble. Zapowiedział, że nie będzie przyjaźni, a liczy się wygrana. Odniósł się także do dzisiejszego main eventu.

Cała szóstka jest już w ringu. Sędzia daje znać, że starcie czas zacząć. Pierwsi rozpoczynają Dean & Seth. Z ofensywą rusza Seth, ale po serii punchy, to Dean zaczyna dominować. Potężny slap na klatkę, a następnie elbow. Następnie dorzuca neckbreaker. Tag z Romanem i akcja drużynowa. Reigns wpycha rywala w narożnik i dorzuca clothesline. Walka trwa dalej, power slam, wykręcenie ręki i ataki na ramię. Reigns ewidentnie chce znęcać się na oponentem, ale ten wydostaje się i zmiana z Kanem. Zwarcie, które wygrywa Big Red Monster. Pin, ale nic z tego i headlock, który Roman kontruje do slamu. Punche od Kane'a, iriship i potężny clothesline od Romka. Daniel Bryan wkracza do akcji, masa kopnięć, a następnie uderzenia. W pewnym momencie Kane opłaca się, a Bryan trafia poza ring. Z tego wynika brawl między oboma drużynami. Rollins ląduje za barierkami, a team face'ów świętuje w kwadratowym pierścieniu.

Po reklamach Dean znowu walczy z Rollinsem. Używa głowy i przeciera o linę, a następnie dropkick. Cover, 1,2 i kick out. Seth znowu w narożniku Kopnięcie od Deana, wchodzi na liny, ale Rollins kontruje, a Lunatyl zawiesza się się jedną nogą na linach. Show wkracza do akcji i od razu masą ataków próbuje jeszcze bardziej z kontuzjować  nogę Ambrose'a.  Tag i Seth kontynuuje ataki. Sędzia się zagapił, przez co Dean otrzymał ciosy od zawodników w narożniku. Zmiana i Show wpada całym ciałem w rywala, a następnie slam i elbow. Pin: 1,2 i kick out.  Slap nie trafiony, Big otrzymuje punche, ale nadal kontroluje pojedynek. Wymierza headbutt, a potem znowu dźwignię na kolano. Tag i tym razem Kane osłabia nogę Lunatyka. Powerslam i pin, ale tylko jeden. Kolejna wymiana. Rollins zaczyna lekceważyć oponenta, ale szybko zmienia się z Kanem, gdy Ambrose wymierza my prawego.  Wymiana ciosów i clothsline od lin. Kane na ziemi, a Ambrose bliski tagu. Jednak nie, Rollins dopada do niego, ale wypada także za ringu. Będzie zmiana? Ochroniarze zagadują sędziego, a Show atakuje nogę Deana. Rollins wraca do ringu, ale mimo to jest zmiana. Bryan zaczyna rządzić. Przeskok nad głową i suicide na Kane. Następnie dropkick w narożniku dla Setha. Hurricanrana, pin: 1,2 i kick out! Kane znowu w ringu. Chockeslam, ale interweniuje Reigns, który wpada za ring. Spear dla Showa. Yes lock zapięty, ale Seth przerywa akcję. Wówczas Ambrose wymierza ataki, a na końcu elbow na rywali za ringiem. Kane zabiera się za finisher, ale mamy runing knee i po walce! W taki oto sposób team face'ów wygrywa starcie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz