Social Icons

.

wtorek, 13 stycznia 2015

Raport: RAW 12/01/15


Pierwszym segment, w którym wziął udział Dean była rozmowa na zapleczu z mistrzami tag team Usos oraz Stephanie McMahon. Żona Triple H'a kierowała swoje słowa głównie do championów, a Dean czekał aż ta przekaże informacje dla niego. Stephanie powiedziała, że rozumie, że Dean był w szpitalu, ale jego pojawienie się na SmackDown było niemądre. Za karę Ambrose musi przejść testy, które wykażą, czy będzie walczył w Royal Rumble matchu. Segment jest bardzo zabawny, więc odsyłam was do oglądania, bo tłumaczenie wszystkich tekstów może zepsuć wszystkie odczucia. Mogę zdradzić, że Dean musiał mówić z czym kojarzy mu się pokazana postać, a następnie sam zamienił się w osobę prowadzącą terapię. W ten sposób otrzymał podpis, który umożliwia mu występ w RR meczu.

To jednak nie koniec ciekawych wydarzeń na show z udziałem Lunatyka.  Ambrose zainterweniował w segmencie Ruseva. Czyżby walka z mistrzem spowodowała, że wkrótce Dean będzie pretendentem? Szybko do ofensywy przeszedł najdłużej panujący mistrz Stanów Zjednoczonych, przez co Rusev znalazł się za ringiem, ale w ringu nie było sędziego.

Po Przerwie startujemy na nowo. Gong i zwarcie, które head buttami wygrywa Ambrose. Używa liny, a potem clothesline oraz crossbody. Rusev znów za ringiem. W czasie reklam Dean kontynuował ataki za ringiem. Po powrocie na żywo dalej walkę kontroluje Lunatyk. Running buldog i wspięcie na liny. Skok z narożnika i dochodzi do odnowienia kontuzji, co wykorzystuje rywal. Kopnięcie w obolałą nogę powodują, że Rosjanin przejmuje przewagę. Dźwignia zapięta, lecz Ambrose próbuję się wydostać i tak się dzieje. Rozbieg Ruseva i trafia całym ciałem w kolano. Przeciwnik Deana ma już znaczną przewagę, a w dodatku nie odpuszcza. Były członek The Shield kontruje i doszło do roll-upu, ale tylko dwa klepnięcia. Następnie wymiana ciosów i silny clothesline z użyciem lin. Po tym mamy powtórkę z rozrywki, gdyż Lunatyk jest znowu w narożnika, ale tym razem elbow się udał. 1,2 i kick out! Obaj wrestlerzy wracają na nogi, ale to Rusev znowu dominuje i atakuje kontuzjowaną nogę. Sędzia pyta, czy Dean chce dalej walczyć, ale ten się nie poddaje. Posiadacz pasa zawiesza rywala na linach, ale sędzia przerywa starcie. Ambrose nie wierzy w decyzję i jest wściekły. Zwycięzcą jest Rusev, który dorzuca jeszcze super kick. Na pewno jest to zalążek feudu. Jestem pewien.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz