Social Icons

.

niedziela, 18 stycznia 2015

Ambrose Classic Match: Porter vs Jon Moxley / TNA tryout

 
Czas na jakąś nowość. Od dziś na blogu pojawiać się będą stare materiały z walk, wywiadów, segmentów z Deanem. W dzisiejszym epizodzie występ Jona Moxleya w TNA, gdzie przeszedł tylko tryout.


Walka rozpoczęła się od klasycznego zwarcia, które wygrał Porter. Następnie zawodnicy wymieniali się przejściami za plecy, co skończyło się punchami i kopniakami dla Moxleya. Podduszanie w narożniku od rywala i interwencja sędziego. Irish whip i i próba covery od Jona. W ostateczności silne kopnięcie na klatkę i pin, lecz tylko dwa klepnięcie. Akcja trwa dalej, ale to oponent znowu wymierza akcję. Kolejny
irish i spinebuster. Porter lekceważy Moxleya, ale trafia splashem. Pin, ale to nie koniec. Mocne slapy w narożniku i kolejny irish. Tym razem w narożnik, a do tego clothesline. Bez wątpienia Porter dominuje. Znowu whip, ale kończy się to kontrą od Jona. Moxley jest na fali. Wyniesienie i slam na cięższym przeciwniku. Wejście na liny i dropkick. 1,2 i kick out!  Obaj rywale znowu są na nogach. Dwie potężne ataki od Portera, ale to nie wystarcza. Irish whip, kopnięcie od Jona, DDT i po starciu!

1 komentarz: