Social Icons

.

wtorek, 7 października 2014

Wynik: RAW 06/10/14

 
RAW rozpoczęło się od segmentu z Sethem Rollinsem, który od początku został 'ciepło' przywitany przez fanów. Posiadacz walizki retorycznie zapytał, czy bawi ich to co zrobił w zeszłym tygodniu Dean Ambrose, a ci chórem odpowiedzieli "yes". Wtedy na titatronie pojawił się prawdziwy skrót wydarzeń z ostatniego RAW(tak uważa Rollins), czyli jego Curb Stomp na Cenie i Deanie. W pewnym momencie, nie wiadomo skąd pojawił się John, który zaatakował rywala, ale ten uciekł w trybuny, gdzie czekał na niego drugi oponent, przez co zwycięzca Money in the Bank wrócił z powrotem do ringu. Chaos przerwał Triple H i Stephanie McMahon, którzy zapowiedzieli, że w main evencie Cena i Ambrose zawalczą z Rollinsem, Kanem i Randym Ortonem w handicap matchu.

Podczas następnego segmentu Ambrose wyzwał Ceną do ringu, aby załatwić ich sprawy twarzą w twarz, ponieważ nie podoba mu się to, że lider Cenation zawsze miesza się w jego sprawy. Mówił też, że obawia się tego, że dziś również zostanie sam. John powiedział, że obaj się nie lubią, ale obaj chcą dorwać Setha i jeśli Dean nie chce tego wieczoru połączyć sił w walce z Authority, to on zrobi to sam. Dodał także, że widzi z Lunatyku to, co już dawno nie widział, czyli odwagę. Cena pozwolił mu również dokonać wyboru. Ambrose po chwili namysłu powiedział, że jest głodny i musi skoczyć na hot dogi. Następnie rzucił mikrofonem na bok i życzył mu powodzenia.

W main evencie były mistrz WWE sam podjął się walki z trzema rywalami, ale podczas starcia pojawił się Dean z wózkiem na hot dogi. W rezultacie doszło do użycia sosów, a także szczypców do parówek. Na sam koniec pojawił się znowu Triple H wraz z Stephanie. Tym razem zapowiedzieli, że na Hell in a Cell dojdzie do walki Cena vs Ambrose, a zwycięzca dostanie w swoje ręce Setha. Po tym ten drugi wykonał DDT na swoim przyszłym rywalu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz