Social Icons

.

poniedziałek, 23 czerwca 2014

Raport: SmackDown 20/06/14

Na piątkowym SmackDown odbyła się walka pomiędzy ''nowym'' Deanem Ambrosem, a Kanem. Przy ringu jako komentator zasiadł natomiast Seth Rollins.

Kane versus Dean Ambrose

Pojedynek rozpoczął się od ataków Deana, który wykonał running forearm, a następnie dołożył head butty. Mimo tego Kane wykonał na nim uppercut. Po tej akcji dołożył uppercut folowed to iriship i na końcu side slam. Swoją dominację zaznaczył bootem na głowę.

Mimo dłużej kontroli nad starciem, Dean nie mógł wybić z rytmu Kane'a, który nadal atakował. Iriship do narożnika i Ambrose w końcu wyprowadza akcję. Kopniak na twarz, a potem missile drop kick. Prowadzenie w walce przejął były członek The Shield, lecz nie na długo. Kane próbuje choke slam, ale Dean go unika i mamy tornado DDT!

Ambrose był w pewnym momencie na fali, jednak wtedy zaczął mieszać Seth Rollins. Dean wykonał jeszcze suicide dive, a następnie rzucił się na byłego kompana. Sytuację wykorzystał Big Monster, który zaatakował rywala od tyłu, wrzucił do ringu i dołożył finisher. Choke slam, liczenie: 1,2,3 i mamy po starciu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz