Social Icons

.

sobota, 28 września 2013

Raport RAW, 23 września 2013

 
The Shield jak zwykle pojawiło się przy ringu w trakcie proma Triple H'a, który postanowił dać wszystkim wrestlerem, którzy byli na rampie szansę i zmierzą się dziś w walce 11 vs. Tarcza. Przed walką zawodnicy mieli jeszcze coś do powiedzenia. Dean spytał dlaczego szef umieścił ich w tym meczu? Ponieważ jest to najlepsze dla biznesu. Następnie spytał co się dzieje gdy stawiają ich pod ścianą. Rollins odpowiedział, że zmieniają grę i rewolucjonizują rzeczy. Ambrose zakończył mówiąc, że będą dzisiaj wykonywać swoją pracę.

RAW trwa dalej, Daniel Bryan wyciął promo, ale przerwało mu Shield, które chciała wymierzyć mu sprawiedliwość, ale atakują ich niespodziewanie Goldust i Cody Rhodes, którymi zajmuje się ochrona.


Daniel Bryan, Dolph Ziggler, Jimmy Uso, Jey Uso, Zack Ryder, Justin Gabriel, Kofi Kingston, Darren Young, Titus O’Neil, Rob Van Dam i R Truth versus Seth Rollins, Dean Ambrose i Roman Reigns w Elimination Handicap Matchu.

Gong, pierwszy w ringu pojawia się Jimmy Uso i Seth Rollins. Seth atakuje, iriship, ale otrzymuje mocny punch. Tag i wchodzi Ziggler. Head butt, iriship do następnego narożnika. Seth kontruje i Ziggi jest w narożniku Tarczy. Dean juz kontroluje nad rywalem. Kolejny tag i wchodzi Roman Reigns. Tag i Seth atakuj Dolpha. Ten próbuje się wyrwać, ale Seth go zatrzymuje i do akcji wraca Dean. Próba clothesline, ale dropkick od Ziggiego i do ringu wchodzi Rob Van Dam. Seria ataków kończy się gdy Dam wpada w narożnik. Finisher, pin: 1,2,3!

RVD wyeliminowany

Wracamy po przerwie i mamy back breaker od Setha dla Kofiego Kingstona. Tag i Dean osłabia jego ranne ramię. Zakłada dźwignię, wykręca rękę i Kofi leży na macie.
Obaj są na nogach, iriship i Kofi wykonuje crossbody z lin, ale nie zmienia się i otrzymuje kolejny atak na ramię. Pin: 1,2,3.

Kofi wyeliminowany

Titus O'Neil zabiera się za Ambrose'a. Shoulder tackle, ale otrzymuje następnie łokieć i Roman jest w ringu. Zwarcie wygrywa Roman, tag z Sethem i obaj go atakują. Next tag i wszyscy po kolei zasypują rywala uderzeniami. Titus wyprowadza punche, ale otrzymuje spear! Pin: 1,2,3.

Titus wyeliminowany

Justin Gabriel wchodzi jako następny, kopniaki, ale też otrzymuje spear! Pin: 1,2,3.

Justin wyeliminowany.

Zack Ryder próbuje swoich sił, dropkick z lin, atak w drodze, ale mamy trzeci spear! Pin: 1,2,3.

Ryder wyeliminowany.

Kolejny jest Daniel Bryan, masa kopnięć na Romana, ale ten nie daje się, przeskok nad oponentem i clothesline od Bryana. Super man punch nie trafiony, Daniel dorzuca dwa dropkicki z rozbiegu, tag z Usos, super kick i superfly splash! Pin: 1,2,3

Roman wyeliminowany.
Dean i Seth zostają sami, nie mogą w to uwierzyć. Wracamy po przerwie, Darren zbiera akcję od Deana, dropkick na brzuch. Punche w narożniku, tag i Seth kontynouje atak. Zapina dźwignię, ale Young chce się wyrwać. Znowu zmiana i Dean wykonuje snap mare i dźwignię. Darren otrzymuje kick na twarz, ale kontruje zaraz overhead belly-to-belly. Dorzuca clothesline i Northern Lights suplex. Pin: 1,2 i kick out. Young próbuje finishera, ale Dean kontruje, odbijają się od lin i w tym czasie dokonano zmiany. Seth z wyskoku nokautuje nogą oponenta! Pin: 1,2,3.

Darren wyeliminowany.
Ziggler w ringu, dropkick, neck breaker i punche. Kolejno kopniaki, ale Seth kontruje i Dolph twarzą wpada w narożnik. Tag, Dean pinuje: 1,2 i kick out. Ambrose wrzuca go do narożnika, kopniaki na brzuch. Ziggler kontruje próbe power slamu do Zig Zaga. Pin: 1,2,3.

Dean Ambrose wyeliminowany


Seth dobiera się do Show Offa. Spogląda na narożnik rywali. Slam i reverse chin lock. Rollins cały czas spogląda na rywali.  Ziggler wstaje, ale trafia do narożnika. Łokieć dla Setha i potężne DDT! Obaj leżą na macie. R-Truth w ringu, clothesline, iriship, ale mamy flying forearm, gourdbuster, ale to nie koniec. Truth nie trafia z scissors kickiem, dostaje za to spin kick i Black Out. Pin: 1,2,3.

Truth wyeliminowany.

Cały team okrąża Setha i wszyscy wchodzą do ringu. Rollins otrzymuje masę kopnięć.  Dean wraca na pomoc, ale wypada z ringu. Reigns otrzymuje double super kick. Na końcu Usos dorzucają stereo planchas. Seth atakuje D-Bryana od tyłu, są w narożniku, ale Rollins spada i mamy diving head but. Flying knee! Pin: 1,2,3. 
Drużyna WWE wygrywa z Tarczą, widokiem świętującego Bryana kończy się poniedziałkowe RAW.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz