Social Icons

.

wtorek, 17 września 2013

Raport RAW, 16 września 2013

 
WWE postanowiło, aby odbył się rewanż między Deanem Ambrose, a Dolphem Zigglerem i to już na dzień po walce na Night of Champions. Pierwszy w ringu pojawił się mistrz Stanów Zjednoczonych, następnie Dolph Ziggler. Gong i rozpoczynamy walkę. Zwarcie, są już w narożniku, przepychają się i trafiają do drugiego narożnika. Wymiana punchy, head lock i shoulder tackle od Zigglera. Następnie crossbody, masa punchy, clothesline i obaj lądują za ringiem.Wracają do niego, były mistrz Wagi Ciężkiej zapina Sleeper Hold,  ale Dean wydostaje się i robi to samo. Po chwili Dolph kontruje to i dobija rywala w narożniku. Iriship i Ambrose posyła oponenta w narożnik z taką siłą, że aż wypada za ring.


Wracamy po przerwie, clothesline. Pin: 1,2 i kick out. Dźwignia zapięta, ale Ziggler wydostaje się, akcja trwa dalej. Dean wchodzi z nim na trzecią linę i mamy butterfly superplex. Pin: 1,2 i kick out. Cobra clutch zapięta, lecz Ziggi wydostaje się za pomocą uderzeń głową, odbicie od lin i nadziewa się na kolano. Punche przy linach, Dolph kontruje łokciem i mamy ddt! Obaj leżą na macie. Dropkick, stinger splash od Zigglera, 10 uderzeń, odbicie od lin i runing clothesline. 10 elbowów i pin: 1,2 i kick out. Pojedynek trwa nadal. Iriship od Deana i spine buster. Pin: 1,2 i kick out. Mistrz US wymierza punche, ale sędzia to przerywa, podnosi przeciwnika, ale ten kontruje. Pin: 1, 2 i kick out. Ziggi atakuje, lecz trafia w narożnik, potem zostaje ściągnięty na ziemię za włosy. Ambrose znowu podnosi rywala, powoli, ale mamy kontrę! Zig zag, pin: 1,2,3. Dolph Ziggler wygrywa tą walkę.

Linki:
Galeria zdjęć


Oprócz tego The Shield pojawiło się z krzesełkami, aby zająć się Dustym Rhodsem, ale to Big Show go znokautował swoim KO punchem. Interweniowali również w walce wieczoru gdzie Roman Reigns walczył z Danielem Bryanem, do akcji wmieszał się cały roster i nastał totalny chaos.  RAW zakończyło się widokiem świętujących zawodników z szatn

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz