Social Icons

.

piątek, 20 września 2013

Dean Ambrose: Chciałbym zmierzyć się z CM Punkiem

Najnowszy wywiad z członkiem The Shield, Deanem Ambrosem:

Wrestling w jego życiu: W wrestlingu atrakcyjne jest to, że można stworzyć atmosferę. Zupełnie jak w filmach, książkach. Widz potrafi wczuć się w walkę i przez chwilę przenieść się w strefę, w której wydaje mu się, że to wszystko toczy się na prawdę. Wrestler czuje triumf i niepowodzenie ludzi. Sprawność fizyczna, wytrzymałość, kreatywność akcji, realizm, upadki z wysokości. To nie jest banał, to jest lepsze niż życie typu rock'n' roll. Wszystko jest tak ekscytujące, że nie trzeba prosić o więcej.

Cel The Shield w WWE: Naszym celem, z osobistego punktu widzenia jest robienie wszystkiego z dnia na dzień coraz lepiej. Wstawać wcześnie, pracować ciężej i ciężej w ringu. Ten biznes jest wyzwaniem, a my je podjęliśmy. Jeśli ma ktoś z tym problem, to jest to jego problem. Ponadto nie nazwałbym nas bandytami czy najemnikami. Robimy wszystko to co może być najlepsze dla tego biznesu.  Wszystko należy do ciebie i ty oceniasz czy to co robisz jest złe czy dobre.

Kiedyś oglądałeś wrestling, teraz jesteś jego częścią..:  To wszystko jest nadal ciężkie do zrozumienia. Byłem w main evencie ostatniej gali, to coś niesamowitego. Od pierwszego dnia w tej federacji wiedziałem, że kiedyś ten dzień nastąpi. Nie występuje w walkach wieczoru cyklicznie, ale wspinam się po drabinie kariery.  Staram się być skromny, ale dostawania rad od Arna Armstronga, Wiliama Regala, bycie obok Triple H'a jest powodem do dumy. Mogę wejść do stołówki i krzyknąć do Big Show: Jak leci. To jest świetne.

Z kim chciałbym się zmierzyć: Miałem już szanse zmierzyć się z wieloma gwiazdami, ale chciałbym jeszcze stoczyć pojedynek z CM Punkiem.

Źródło: TheMonitor.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz