Social Icons

.

niedziela, 18 sierpnia 2013

Wynik SmackDown | 16 sierpnia, 2013

Przed nami six man tag team match, The Shield vs. Mark Henry, RVD i Big Show. Walkę rozpoczynają Henry i Rollins. Ten pierwszy szybko chce wykonać clothesline, jednak członek Tarczy unika ciosu, ale trafia do narożnika rywali, zaraz po tym otrzymuje slam. Tag, RVD wchodzi na narożnik i dorzuca side kick, monkey flip, moonsault, ale przeciwnik kick outuje. Iriship, ale Dean klepie Setha i mamy zmianę, której RVD nie dostrzegł.

Clothesline od tyłu, od Ambrose'a,  Van Dam ląduje w narożnikach i otrzymuje punche. Tag i Roman Reigns jest w ringu. Slam near fall. Chin lock zapięty, ale RVD zaczął się wydostawać. Otrzymał w zamian head but.  Superman punch z zaskoczenia dla Marka Henry'ego od Reignsa. Van Dam to wykorzystuje, dropkick i w ringu zaraz jest Ambrose i Big Show, który pomiata mistrzem USA. Do ringu wchodzi też Seth i zaraz wylatuje. Show chciał odbić się od lin, jednak Roman podciągnął je i były mistrz WHC wypada za ring. Następnie Henry rzuca za stół Reignsem, do tego Rollins wykonuje flip dive.

W ringu został Dean i RVD, sędzia wylicza wszystkich. Big Show wraca do ringu, Ambrose otrzymuje KO punch. Tag! RVD w narożniku. Five star frog splash! 1,2,3! Walkę wygrywają Big Show, Rob Van Dam i Mark Henry.

Link:

-Zdjęcia
-Walka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz