Social Icons

.

sobota, 17 sierpnia 2013

Wynik NXT | 15 sierpnia, 2013

Walkę The Shield kontra Corey Graves, Adrian Neville i Xavier Woods czas zacząć. Sędzia daje znać, że można zaczyna. W ringu zostaje Graves i Rollins. Zwarcie, Corey wychodzi zwycięsko z przepychanki. Drugie zwarcie i znowu radzi sobie z Sethem.

Graves przeszedł za plecy członka Tarczy, jednak otrzymał serię uderzeń. Iriship, próba hip tossu skontrowana, i dropkick od mistrza tag team NXT dla Setha. Tag, Neville zaczyna rządzić w ringu. Dropkicki od Adriana i tag z Woodsem.

Wykręcenie ręki , iriship od Rollinsa i hurricanrana od przeciwnika. Graves znowu w ringu, osłabia rękę Setha, ten jednak odpiera ataki, atakuje w narożniku. Sędzia interweniuje, akcja kolanem nie trafiona, a Corey dorzuca dragon screw leg whip. Roman i Dean wyciągają kolegę z ringu. W zamian dostają  planchas za ringiem.

Wracamy po krótkiej przerwie. W ringu rządzi już Dean, clothesline, pin i kick out. Ambrose kontynuuje ataki, wykonuje kopnięcia. Suplex, tag i Roman Reigns wchodzi do ringu. Graves wychodzi z opresji, obala dwóch zawodników z narożnika, Roman wpada barkiem w stalowy narożnik! Czy dokona zmiany, Reigns taguje z Deanem,  rywal również i Adrian znowu w ringu. 

Akcja w locie, nie trafiona jednak pozbywa się Setha z narożnika. Clothesline'y dla Deana, akcja w narożniku. Kick na głowę, wchodzi na trzecią linę i nie trafia! Dean podciągnął kolana. Woods czeka na tag, Ambrose zbiera się z maty i Seth wchodzi.

German suplex! Nie, jednak Neville utrzymuje się na nogach i Xavier w ringu! Crossbody dla Setha i kick out. Kombinacja elbow, enzuigiri i ddt. Pin: 1,2 i kick out! Niesamowity clothesline i sole food. Pin: 1,2 i Reigns przerywa liczenie! Roman otrzymuje dropkick od Xaviera, zaraz po tym Neville wypada z Reignsem za ring. Graves wraca do akcji, ale Dean wykonuje na nim superplex za ring! Woods ustawia Setha w narożniku. Rollins próbował akcji, tag. Power bomb od Setha w narożnik i spear od Reignsa! 1,2,3! The Shield wygrywa.

Linki:

-Link do walki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz