Social Icons

.

niedziela, 16 czerwca 2013

Zapowiedź WWE Payback: Dean Ambrose vs. Kane

Ostatnia potyczka The Shield z Teamem Hell No odbędzie się w oddzielnych pojedynkach, ponieważ Daniel Bryan i Randy Orton będą mieli szansę odebrać pasy dla Setha Rollinsa i Romana Reignsa, natomiast Kane będzie chciał zemścić się za swojego brata i odebrać tytuł dla Deana Ambrose.

Droga do Payback

Konflikt Kane'a i Deana ciągnie się już jakiś czas, jednak odbyło się mało single'owych walk między tymi fanami. Dzięki Vickie Guerrero dojdzie do takiego starcia już w tą niedzielę. Pierwszy pojedynek The Shield na ppv, to gala TLC i właśnie pojedynek z jednym z członków tamtego teamu czyli Kanem. Od tego zwycięstwa Tarcza zawsze była lepsza od swoich rywali. Przez ten czas Ambrose zdołał pokonać Kofiego Kingstona i odebrać mu tytuł, tak że jego bracia zdołali odebrać tytuły tag team dla Hell No. W międzyczasie The Shield pozbyło się również brata Kane'a czyli Undertakera, który toczył walkę z obecnym mistrzem US. Po otrzymaniu szansy Big Red Monster nawet przytulił Vickie czyli jest bardzo szczęśliwy, ale też zły i z pewnością będzie chciał odgryźć się na członku stajni.

Stawka pojedynku

Pas United States to nie jedyna rzecz ważna w tym pojedynku, dla potwora ważną rzeczą jest w końcu pokonać Deana i zemścić się za atak na swoim bracie. Ambrose z pewnością mierzy wyżej niż ten tytuł i jest zdolny, aby zdobyć ważniejszy pas, jednak niewątpliwie będzie chciał go zachować po miesiącu posiadania. Podczas PPV Dean będzie miał szansę rozpocząć nową passe zwycięstw. Historia zapisze się już dzisiejszej nocy w Chicago!


Aby być na bieżąco polub nas na facebooku
Facebook: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz