Social Icons

.

piątek, 21 czerwca 2013

WWE Payback Wynik & Video | 16 czerwca, 2013

Po dwóch walkach o pasy mamy już 2 nowych mistrzów, czy Kane zdoła pokonać Deana i podtrzymać passę nowych posiadaczy tytułów? Zobaczcie sami.

Walka zaczyna się od wymiany ciosów. Fani w Chicago zdecydowanie są za Deanem. Ten próbuje od razy atakować w narożniku, lecz Kane sprytnie go odpycha, a następnie atakuje podbródkowym. Kolejne akcje to elbow i clothesline. Big Red Monster nie spuszcza z tonu i mamy suplex. Pin, lecz tylko jedno uderzenie i szybkie przejście do duszenia. Ambrose szybko wydostał się z niego i atakuje,  ale otrzymuje back breaker. Szala przewagi jest po stronie Kane'a.  Mocne ciosy w narożniku, ataki barkiem i znów podbródkowy. Iriship, w tle słychać głośne Let's go Ambrose. Dean wita się z narożnikiem, potem otrzymuje kolejne ciosy od rywala. Czerwona maszyna dominuje od początku, dorzuca przerzucenie do przodu, rozbiega się, ale to mistrz US atakuje dropkickiem w nogi, następnie zabiera się za dalsze osłabianie.

Aby być na bieżąco polub nas na facebooku
Facebook: 
https://www.facebook.com/deanambrosefanspoland

Kolejne akcje to elbow z rozbiegu, potem dźwignia, ale Monster wraca do prowadzenia i wykonuje mocny big boot. Wchodzi na trzecią linę, ale Ambrose szybko chce go zwalić, w ostatecznym rozrachunku wykonuje flying elbow. Po chwili dorzuca kolejne duszenie, lecz Kane rozrywa uchwyt, kolejna próba akcji w locie przez członka The Shield zamienia się w otrzymanie puncha.  Big Red dodaje dropkick z rozbiegu, następny iriship, a wszystko kończy się slapam i przy linach i mocnym dropkickiem prosto na twarz od championa. Wykręcenie ręki przez Deana, wchodzi na trzecią linę, ale przeciwnik go zrzuca, clothesline'y i na końcu klasyczny slam. Trzecia liny i atak z powietrza,  rywal szykuje finisher.. Dean kontruje, lecz sam otrzymuje zaraz big boota. Akcja przenosi się poza ring, wymiana ciosów, ale Kane nokautuje mistrza, szykuje stół.. DDT poza ringiem! Sędzia dolicza do 10 i nie mamy zmiany posiadacza! Pas zachowuje... Dean Ambrose!

Zdjęcia:
Zdjęcia: wwe.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz