Social Icons

.

sobota, 22 czerwca 2013

WWE Main Event Video & Wynik | 19 czerwca, 2013

Witajcie na WWE Main Event, przed nami six man tag team match między The Shield, a Usos & Justinem Gabrielem. Nie ma no co czekać, zaczynajmy walkę.

Gong, pojedynek rozpoczyna Justin i Dean, drugi szybko przechodzi po zwarciu za plecy, lecz Gabriel robi to samo. Wykręcenie ręki od mistrza US i powalenie na ziemię. piękny armbar od lotnika, jednak Dean kontruje clotheslinem. Odbija się od lin i na końcu dostaje dropkick. Zawodnik pochodzący z RPA nie odpuszcza, ale członek Tarczy prędko odbiera prowadzenie, atak w brzuch, a potem punche na głowę. Tag i do ringu wchodzi Seth Rollins. Próba podwójnej akcji kończy się clotheslinem dla Deana, uniknął go natomiast Rollins, który szybko sprowadził przeciwnika na ziemię. Iriship i mistrz tag team ląduje w narożniku, następnie po uniknięciu clothesline'u otrzymuje crossbody z trzeciej liny. Dwa uderzenia i kick out. Tag ze strony drugiego teamu, do ringu wchodzi jeden z braci Uso. Jey wymierza uderzenie i zmienia się ze swoim bratem. Wykonali drużynową akcję, iriship i mocny punchy z wyskoku w narożniku, kolejna próba ataku, lecz Seth ucieka poza ring. Wracamy po przerwie.

Aby być na bieżąco polub nas na facebooku Facebook:https://www.facebook.com/deanambrosefanspoland

Po reklamach w ringu jest już Seth i Justin, zmienia się z Romanem Reignsem, ten atakuje bezlitośnie rywala kopniakami w narożniku. Gabriel atakuje wszystkich i zmienia się z jednym  z braci Uso, ten wykonuje serię akcji, lecz na końcu obrywa potężnym uderzeniem i robi obrót w powietrzu. Mina Deana pokazała to sama za siebie. Tag i właśnie to on jest już w ringu, zabiera się za osłabianie oponenta.  Atak łokciem, pin i tylko dwa. Przeciwnik wyrywa się z duszenia, ale od razu otrzymuje kolano na brzuch, a do ringu wchodzi Seth. Parę ciosów i do ringu wchodzi Roman.  Suplex od Reignsa, potem mocne kopniaki na brzuch w narożniku. Przerzucenie i duszenie. Justin szaleje w swoim narożniku. Uso wydostaje się, nie, jednak Reigns go zatrzymuje. Mocny super kick! Jimmy jest już w ringu,  powala Deana punchami, dodaje samoa drop, cutter dla Setha. Jest na fali, klasyczny atak 4 literami, tylko dwa. Ambrose wraca na falę. Zderzenie zawodników! Justin jest na narożniku, zwala członka Shield za ring. Uso dobijają ich akcjami poza ring. Dean wykorzystuje tą sytuację, zwala z narożnika Gabriela i wykonuje finisher, tak oto kończy się ta walka.

Walka:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz