Social Icons

.

środa, 26 czerwca 2013

7 faktów o Deanie Ambrose


Fakt numer 1

Dean Ambrose spędził dłuższy czas w CZW czyli w federacji ultraviolentowej i przez przeszło całą karierę walczył w hardcore meczach, więc nie miał lekko. Na przykład był jeden mecz, który został zapamiętany przez fanów tego rodzaju wrestlingu szczególnie. Zapytacie czemu? Powinno wyjaśnić wam to zdjęcie:

Ale to nie było najtragiczniejsze, podczas jednej z gal Dragon Gate Dean prawie stracił sutek, tak sutek. Wówczas walczył z Jimmym Jacobsem, który wykonał akcję w locie, co skończyło się wylądowaniem na barierkach i ledwo uratowaniem wspomnianego sutka. Jak na razie nie zapowiada się, aby w WWE Ambrose był cięty przez piłę, lub miał utracić jakąś część ciała.


Fakt numer 2

Podczas gdy debiut Wyatt Family jest coraz bliższy dowiadujemy się, że The Shield zaproponowało WWE, aby wprowadziło ich szybciej do rosteru, ponieważ nie mają obecnie wystarczających rywali.  Nawiązując do tej stajni, Dean i Luke Harper spotkali się wcześniej już tylko pod innymi ring name'ami. Ciekawe jest to, że spotkali się 4 razy i w 4 różnych federacjach.


  • Jon Moxley vs. Brodie Lee (EVOLVE) - remis po podwójnym DQ
  • Jon Moxley vs. Brodie Lee (CZW) - wygrana i obrona pasa CZW
  • Dean Ambrose vs. Luke Harper (NXT)
  • Dean Ambrose vs. Luke Harper (FCW)
W sumie jego streak wynosi 2 zwycięstwa, remis i jedną porażkę. 

Fakt numer 3

Dean Ambrose wystąpił już w WWE w  styczniu 2006 roku na tapingu WWE Velocity. Jego rozbrat z tą federacją trwał aż do 2011 roku. Wtedy wówczas Dean wystąpił pod ring namem Jon Moxley. Nikt na pewno nie przypuszczał, że ten młody zawodnik będzie członkiem jednej z najbardziej dominujących stajni w historii.


Fakt numer 4

Dean rywalizował również na przestrzeni czasu z obecnymi współpartnerami. Z jednym z nich, a właściwie z Sethem Rollinsem potrafił wykręcić świetne starcia. Jednym z nich był 30 minutowym iron mam match.

Fakt numer 5

Kiedy większość zawodników przychodzących do WWE nie ma obycia i nie równa się poziomem z obecnymi gwiazdami rosteru Dean jest właśnie tym wyjątkiem, ponieważ może walczyć z każdym.  W swojej karierze indysowej walczył z Danielem Bryana, w FCW dał radę zrobić dobry pojedynek z CM Punkiem, który nie był krótki, bo trwał aż  koło 20 minut.


Fakt numer 6

Dean od początku kariery nie bał się mówić i od zawsze potrafił zainteresować odbiorcę. Jednak gdy trafił do FCW jego proma uległy małej zmianie... , ponieważ padały w nich takie nazwiska jak Mick Foley czy Wiliam Regal. Feud z Regalem był jednym z największych w rozwojówce. Po wspominaniu w swoich wypowiedziach o Foleyu obaj panowie spotkali się w hotelu podczas WrestleMani w 2012 roku.  Choć fani uważają wyczyn za działo, to Dean musiał zapłacić odesłaniem do domu z tapingów SmackDown.


Fakt numer 7

Wrestlerzy są znani z różnych rzeczy, jednak to Dean zdołał stać się osobą będącą na licznych memach, jego "nope" trafiło do fanów i zaczęli tworzyć memy. Pod linkami poniżej znajdziecie te najlepsze.
Link nr.1
Link nr.2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz