Social Icons

.

wtorek, 28 maja 2013

WWE RAW 27.05.13 - wyniki.

Dean Ambrose znowu stanie do walki z Kofim Kingstonem, na szali znajdzie się oczywiście pas Stanów Zjednoczonych...
Walka rozpoczęła się od zwarcia, Kofi szybko przeszedł do roll-upu, ale uzyskał tylko jedno klepnięcie. Po tym zrobił kolejny, ale nic z tego, na koniec zaznaczył swoją dominację arm barem. Dean szybko wrócił do stójki i obaj znaleźli się w narożniku. Obecny mistrz potraktował serią Kingstona, ale ten odpowiedział mocnymi kopnięciami i zakończył mocnym kickiem, który powalił członka The Shield na ziemię. Szybko wstał, Kofi chciał wykonać iriship, ale nic z tego, rozpoczęła się seria kontr, przeskakiwanie, które jest znane dla czarnoskórego zawodnika, Dean uciekł od Trouble in Paradise, chciał kontrować, ale musiał znowu wykonać unik by nie nadziać się na akcję kończącą Jamajczyka - uciekł za ring. Wracamy po przerwie.

Jesteśmy już z powrotem, w ringu dominuje już Dean, który jest w trakcie duszenia rywala, Kofi szybko się podniósł, ale otrzymał silny clothesline. Następnie elbow.

Pin, ale znowu tylko dwa klepnięcia w matę. Ambrose szykował kolejną akcję, ale przeciwnik wysłał go do narożnika, a następnie dorzucił roll-up, lecz walka trwa dalej. Były mistrz USA jest na fali, powala seriami na ziemię, Dean zachodzi go od tylu, ale ten uwalnia się, wskakuje na narożnik i piękne crossbody. Pin: 1,2 i kick out! Zawodnicy znów na nogach i znowu wymiana, teraz roll-opów. Dean odbija się od lin, ale otrzymuje SOS! Jeden, dwa i kick out!
Kofi nie odpuszcza, wskakuje na trzecią linę i clothesline z powietrza, ale znów tylko dwa uderzenia w matę. Ambrose ucieka za ring, "The Wildcat" idzie za nim, ale jest podcięty i uderza głową w stalowe schodki.

Wraca do ringu, wykonuje akcję kończąca! Cover, 1,2,3! Dean Ambrose broni swój tytuł po raz kolejny.
Swoje pasy tag team obronili również Roman Reigns i Seth Rollins.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz