Social Icons

.

wtorek, 30 kwietnia 2013

WWE RAW 29.04.13 - wynik


 Na początku show The Shield pojawiło się w ringu by zabrać głos. Między innymi Dean mówił o tym, że Undertaker miał być ich gwoździem do trumny, jednak to oni go zniszczyli...
  Stwierdzili, że Undertaker od dawna był sprawiedliwością tego biznesu, ale do teraz. To The Shield przejęli kontrolę i nikt nas nie może zatrzymać. Ani Ryback, ani The Rock, ani Sheamus, ani Cena, ani Orton. Nikt. Kto więc pozostał?

Odpowiedzią jest... 3MB!

Tak, 3 Man Band pojawił się mówiąc, że mają nie załatwione sprawy i skończą dominację Tarczy. Oczywiście Shield szybko sobie z nimi poradziło. Wtedy wkoło ringu wybuchły płomienie. Team Hell No ruszył w kierunku ringu, lecz stajnia się ewakuowała.

W między czasie dowiedzieliśmy się, że w main evencie The Shield zmierzy się z Johnem Ceną i Rybackiem. Potem plany uległy zmianie i Team Hell No chciał walki, skończyło się na tym, że do mistrzów tag team dołączył John Cena, który chciał walczyć mimo urazu.

Przed main eventem otrzymaliśmy jeszcze przypomnienie wydarzeń ze SmackDown. Jesteście gotowi na walkę wieczoru? Pierwszy w ringu pojawił się John Cena, potem Hell No. Następnie Shield. Co w między czasie? Na SmackDown zobaczymy walkę Dean Ambrose vs. Kane!

Wynik: The Shield wygrywa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz